jump to partner

Doporučené facebookové komunity pro inspiraci v činnosti pedagoga

Pokud disponujete vlastním uživatelským účtem na nejznámější sociální síti, staňte se členy níže uvedených facebookových komunit.
Budete tak neustále "v obraze", získáte spousty návodů a rad pro svoji pedagogickou práci, budete informováni o našich připravovaných akcích (například o dotačních programech pro školky a školy), a budete se moci účastnit různých soutěží. Publikujeme zde pravidelně a budeme rádi za Vaši podporu! Na FB doporučujeme:

World Academy System CZ:

facebooková prezentace našeho projektu. Pravidelně zde uveřejňujeme novinky o akcích, které pro školská zařízení realizujeme, i o nových vzdělávacích modulech a aplikacích, které pro Vás vytváříme. Současně zde vkládáme důležité informace od zřizovatelů školských zařízení a od MŠMT.
Inspirace nejen pro učitele MŠ:

facebooková diskusní skupina, která v současné době disponuje více než 20 000 členy - učitelé MŠ, ZŠ a další. Naleznete zde spousty diskusních příspěvků, stovky výukových materiálů, nápadů, dotazů i rad. Doporučujeme požádat zde správce o členství a stát se tak součástí této komunity.
Náměty a inspirace pro paní učitelky a pány učitele:

Podobná facebooková skupina, jako výše. V současné době má rovněž více než 20 000 stálých členů z řad pedagogů. I zde je k dispozici mnoho datových souborů a mnoho námětů, které můžete využívat při své pedagogické činnosti. I zde samozřejmě doporučujeme členství - kliknutím na ikonku FB vpravo.

WA Partner:

Uzavřená facebooková skupina pro spolupracovníky projektu World Academy System CZ. Jedná se o diskusní skupinu, kde si vzájemně předáváme informace a zkušenosti týkající se spolupráce s jednotlivými školskými zařízeními v ČR. Cílem této komunity je především zdokonalování servisu, který školkám a školám poskytujeme.