jump to partner

Forum - na Vašem názoru nám záleží!

  Re: Proformafaktura
  adminL. Andrášik (administrátor)
  07.12.2012
  #permalink
  Vážená paní ředitelko,
  velmi nás těší Váš zájem o aktivaci uživatelského účtu vzdělávacího systému World Academy!
  Proformafaktura slouží pouze jako informace pro Vás o našich fakturačních údajích a o ceně aktivace uživatelského účtu. Rovněž Vám poskytuje podrobné informace o službách, které Vám systém World Academy za uvedenou částku nabízí.
  Po úhradě této proformafaktury je z naší strany obratem povolen (aktivován) Váš uživatelský účet, a to s přístupovými údaji, které jste uvedli do systému při registraci školy.

  Dle obchodních podmínek je aktivace uživatelského účtu omezena na časové období 12. kalendářních měsíců (počítáno od 1.1.2013), ovšem v současné době, díky promoakci, toto období pro školská zařízení prodlužujeme výhodně o půl roku - tedy do 30.6.2014.
  Za uvedenou částku můžete tedy systém World Academy plnohodnotně využívat až do konce školního roku 2013/2014! Samozřejmě i s novými moduly a službami, které v systému World Academy budou přibývat.
  Není tedy potřeba dopisovat Vaše fakturační údaje do proformafaktury, tato je ve Vašem účetnictví pouze přílohou k daňovému dokladu, který od nás po úhradě aktivačního poplatku školská zařízení obdrží.
  Ve Vašem případě Vám tedy v následujícím emailu zasílám zmíněný daňový doklad - fakturu, abyste ji měli k dispozici ihned.
  Těšíme se na spolupráci s Vámi!

  S pozdravem
  L. Andrášik

Neaktivované školy - v případě dotazu využijte tento formulář