jump to partner

Forum - na Vašem názoru nám záleží!

2 příspěvky

 • Využitelnost systému pro Střední školy
  userMgr. Alena Vrbická
  20.11.2012
  #permalink
  Dobrý den,
  dostali jsme od Vás jako škola (SOŠ ochrany osob a majetku Plzeň) informační mail o existenci World academy system. Po prostudování Vašich stránek bych měla pár dotazů.

  1/ Nejedná se spíše o možnosti pro ZŠ, je tu možné využití i pro SŠ?
  2/ Taktéž jsem nenašla výši ceny registrace, pouze informaci o nižší sazbě do konce roku 2012.

  Cena je jednorázová nebo se dále pak platí poplatky za využívání služeb?

  Děkuji za odpověď
  S pozdravem                 Alena Vrbická

  • Re: Využitelnost systému pro Střední školy
   adminLubomír Andrášik (administrátor)
   20.11.2012
   #permalink
   Dobrý den,
   děkuji Vám za dotaz.
   Systém World Academy dnes využívají i Střední školy. Využitelnost v tomto případě souvisí s tím, zda Vaše škola disponuje interaktivními tabulemi s připojením k síti Internet. Pokud i Vy vyrábíte výukové prezentace pro tyto tabule, i Vy tak můžete využívat databázi interaktivních prvků (zvuky, animace, obrázky, výukové flashe). V odkazu "Obrázky" se nacházejí nejen animované GIFy, ale i stovky statických obrázků, které se dají využívat i pro učivo Středních škol. Je pravda, že v DEMO modulech, které jsou pro Vás přístupné bez nutnosti aktivace uživatelského účtu, vidíte spíše interaktivní zdroje, které jsou zaměřeny spíše pro ZŠ. V případě aktivace účtu ale své zdroje pro Vaši výuku jistě naleznete. Střední školy využívají rovněž i naše interaktivní hry. Na následující stránce tyto školy uvidíte v přehledné tabulce. Jsou zde vyrobené interaktivní hry "Milionář", kde při prostudování autorů Střední školy naleznete:
   http://worldacademy.cz/vyukove_aplikace.php

   Co se týká ceny aktivace uživatelského účtu, tuto byste se dozvěděla při provedení bezplatné registrace Vaší školy do systému WA. Po registraci byste obdržela emailovou zprávu s následujícími odkazy:

   - obchodní podmínky
   - souhrn služeb WA - informační leták A4
   - cena - proformafaktura

   Aktivace uživatelského účtu má platnost 12 kalendářních měsíců a počíná běžet až od data 1.1.2013. Ve vašem případě by tedy platila do dne 1.1.2014, neboť zbývající měsíce letošního roku do tohoto období nezapočítáváme a poskytujeme je výukovým zařízením jako bonus.

   S pozdravem
   L. Andrášik