jump to partner

Forum - na Vašem názoru nám záleží!

4 příspěvky

 • Cena služeb World Academy
  userPavla Labutová
  03.02.2013
  #permalink
  Dobrý den,

  ráda bych provedla registraci školy, ale nikde jsem nenašla cenu za registaci a používání vašich stránek. Můžete mi blíž nastínit podmínky?
  Děkuji
  S pozdravem
  Labutová Pavla

  • Re: Cena služeb World Academy
   adminL. Andrášik (administrátor)
   03.02.2013
   #permalink
   Dobrý den, děkuji za dotaz.
   Registrace je ZDARMA a k ničemu Vás nezavazuje. Dovolí Vám a Vašim pedagogům využití všech DEMO modulů a datových prvků, které jsou v systému pro výrobu výukových prezentací ke stažení.
   Hrazena je dále pouze tzv. "aktivace" uživatelského účtu, ke které se můžete i nemusíte rozhodnout, až po vyzkoušení DEMO souborů.
   Omlouvám se Vám, ale cenu veřejně (mimo školám) nesdělujeme. Není vysoká a Vám se zobrazí ihned po přihlášení do systému veškeré tyto i další užitečné informace.
   Uznejte prosím, že v tuto chvíli nemohu vědět, že jste skutečně ze školství. Proto požadujeme registraci školy (tím dojde ke spárování údajů, které máme oficiálně z MŠMT) , této škole zavedeme přístupové údaje a další otázky Vám již odpovídáme ihned po Vašem přihlášení do systému.
   Poté, co se přihlásíte, okamžitě požadované informace uvidíte.

   S pozdravem
   L. Andrášik - ADMIN
   WA System

   • Re: Re: Cena služeb World Academy
    userPavla Labutová
    03.02.2013
    #permalink
    Pokud se naše škola zaregistruje, mohu používat Vaše aplikace a logo jako zdroj do svých DUMů, které tvořím v rámci projektu Šablony EU?
    Nechci porušit autorská práva nebo Vaše obchodní podmínky.

    S pozdravem
    Labutová Pavla

    • Re: Re: Re: Cena služeb World Academy
     adminL. Andrášik (administrátor)
     03.02.2013
     #permalink
     Dobrý večer,
     samozřejmě. Veškeré datové prvky, které si stáhnete ze systému World Academy jsou pro Vás plně k  dispozici právě pro potřebu využití k výrobě DUMů a dalších výukových materiálů. Pokud pak provádíte v DUMech "citaci" označujete jako autora použitých souborů World Academy System CZ (v souladu s obchodními podmínkami).
     Toto označení nemusíte užívat pro každý stažený datový soubor zvlášť, ale pro ušetření Vaší práce postačí toto označení uvést za všechny stažené datové soubory  (ať už se jedná o zvuky, animace, flashové prvky, části z ukázkových elektronických učebnic, a pod.), najednou. Podobných dotazů jsem dnes již dostal více i z jiných škol, a pokud mně to čas dovolí (chodí i dnes nové registrace škol), ještě dnes to zveřejním jako jedno z témat v modulu FORUM. Pak do něj prosím nahlédněte. 
     Naším prvořadým cílem je ušetřit Vám práci, poskytnout Vám nové nápady při výrobě DUMů a poskytnout Vám taková data, která Vašim žákům zpříjemní výuku. 

     Mějte hezký večer! 

     PS: a děkuji za registraci Vaší školy. Teď už se ptejte na cokoli! Usmívající se

     L. Andrášik - World Academy CZ
     info@worldacademy.cz