jump to partner

Forum - na Vašem názoru nám záleží!

2 příspěvky

 • Půl roku aktivace zdarma, přístupy do her pro děti
  userMgr. Černá
  06.12.2012
  #permalink
  Dobrý den, mám ještě pár dotazů:

  uhradili jsme proformafakturu pro aktivaci, ale ještě v době, kdy jste nevyhlásili akci - půl roku aktivace navíc zdarma. Na faktuře od Vás máme konec aktivace ke dni 1.1.2014. Týká se Vámi vyhlášená akce i škol, které se aktivovaly před jejím vyhlášením?
  A dále se chci zeptat, jak je to s přihlašováním do systému? Podle obchodních podmínek můžeme jméno i heslo předat v případě her i dětem a rodičům. Ale tyto přihlašovací údaje do her jsou přeci stejné, jako údaje pro přihlášení do systému worldacademy. Není to v konfliktu?

  Děkuji za odpovědi!

  Mgr. Veronika Černá

  • Re: Půl roku aktivace zdarma, přístupy do her pro děti
   adminL. Andrášik (administrátor)
   06.12.2012
   #permalink
   Děkuji Vám za otázky i za námět na úpravu informací pro přihlašování žáků a rodičů do výukových internetových aplikací!

   K Vaší první otázce: samozřejmě, promoakce (prodloužení aktivace uživatelského účtu o půl roku), tato akce se týká i škol, které již aktivaci před vyhlášením akce měly. Tedy i Vás. Všechny tyto aktivované školy budou o prodloužení aktivace účtu informovány elektronickou cestou.

   K Vaší druhé otázce: v souladu s obchodními podmínkami můžete přístupová práva pro internetové výukové hry předat svým žákům, dokonce i jejich rodičům. Pokud tak budete chtít učinit, informujte nás prosím kontaktním formulářem, a my Vám přístupové údaje do her upravíme a obratem zašleme nazpět. Na počátku jsou přístupové údaje stejné, jako údaje pro přihlášení do systému WA, neboť předpokládáme, že hry bude vytvářet pro své žáky škola. V žádném případě se ale nebráníme tomu, když si hru budou chtít vytvořit sami žáci, nebo jejich rodiče! I s tím máme pozitivní zkušenosti. Pouze by bylo vhodné, jak správně uvádíte, přístupová práva do her změnit, což rádi provedeme.
   Tuto informaci uvedeme na viditelném místě i pro ostatní uživatele internetových aplikací. Vám ještě jednou děkuji za podnět!
   S pozdravem
   L. Andrášik - ADMIN