jump to partner

Forum - na Vašem názoru nám záleží!

2 příspěvky

 • Využitelnost systému
  userPavla Babjaková
  16.11.2012
  #permalink

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat jaká je využitelnost pro mateřské školy.
  Děkuji


  • Re: Využitelnost systému
   adminL. Andrášik (administrátor)
   16.11.2012
   #permalink
   Dobrý den,
   děkuji za otázku!

   Využitelnost systému World Academy pro Mateřské školy závisí na tom, zda disponujete /nebo budete disponovat/ interaktivními výukovými tabulemi. Již v této chvíli můžete v systému využívat pro své děti interaktivní výukové hry - Milionář, Pexeso (a další, které připravujeme). V seznamu nasdílených výukových témat zde: http://worldacademy.cz/vyukove_aplikace.php jsou již k dispozici i témata, která byla vytvořena právě pro děti v předškolním věku.
   Pokud si dobře vzpomínám, bylo to v minulosti vytvořeno pro MŠ v Chomutově. Musím k tomu upřesnit, že témata výukových her (otázky a odpovědi) si vytváříte sami a vytvořené hry pak můžete i nemusíte sdílet na našem portálu i s ostatními školskými zařízeními v ČR.

   Právě pro děti v předškolním věku připravujeme v současné době sadu interaktivních učebnic "Písmenková pohádka". Děti se budou ještě před školní docházkou seznamovat s písmenky, a to hravou formou (básničky, animace).
   Pokud byste interaktivní tabulí v budoucnu disponovali, určitě byste výukové materiály pro své děti uvítali!
   Proto Vám doporučuji, přihlaste se na našem portálu k modulu "Odběr novinek" a sledujte naše aktuality. V budoucnu se možná rozhodnete účet aktivovat.
   Zvukové efekty (stovky) obrázkové a flash animace (desetitisíce) pro jakékoli své výukové prezentace můžete samozřejmě využívat již dnes.

   Mějte hezký den!
   S pozdravem
   L. Andrášik